logo

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Biz Matematik ve Geometri  branşlarında uzmanlaşmış öğretmenleriz. Nurcan ALTUNKILIÇ ve  B.Cemal ALTUNKILIÇ olarak çalışmaktayız.

Ne yapıyoruz?

Matematik ve Geometri  derslerinde yardıma ihtiyacı olan öğrenciler ve çalışanların kişisel ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz.

Ne yapıyoruz?

Matematik ve Geometri  derslerinde yardıma ihtiyacı olan öğrenciler ve çalışanların kişisel ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapıyoruz.

Ne zaman başladık?

Sektörde 1998 yılından bugüne bulunduk ve bulunmaya devam edeceğiz. Bu iş tecrübe ile orantılıdır.

Nerede bulunuyoruz?

Adana’da Huzurevleri  mahallesi Çukurova  Anadolu Lisesi karşısında bulunmaktayız.

Nasıl yapıyoruz?

Kendi  evimizde , ders almak isteyenlerin evinde ya da talepte bulundukları  farklı bir adreste ders verebiliyoruz.Dersler  bireysel ve grup dersi olarak iki farklı şekilde yapılabilmektedir.

Neden yapıyoruz?

          Öncelik olarak sahip olduğumuz bilgi birikimini çalışma yaptığımız kişilere aktarmaktır. Takdir edersiniz ki bir öğretmenin anlatamadığı fakat sahip olduğu bilgini kimseye faydası yoktur. İkincisi ise bu bizim mesleğimiz.

         Öğretmen olmanın verdiği bilinç ile öğrencilerimizi bulundukları konumdan çok daha ileriye taşımayı hedefliyoruz. Öğrencilerimize soyut ve matematiksel düşünme becerilerinin oluşması için ;soru cevap ,beyin fırtınası ,tartışma ve yorum yapma çalışmaları ile donatıyoruz.

         Nurcan ALTUNKILIÇ; Çukurova Üniversitesi Fen ve Edebiyat Fakültesi Matematik  bölümünden mezun olup Pedagojik formasyon belgesine sahiptir. Mezun olmadan önce Ekol Dershanesinde çalışmaya başlamış ve mezun olduktan sonra Ekol Dershanesi, Toros Dershanesi ,Sınav Dershanesi ,Pi Analitik Dershanesi nde çalışmıştır. Extrem Dershanesi doğal park şubesinde halen çalışmaya devam etmektedir.  Özel derslerden arta kalan zamanlarında kitap okuyarak ,sinemaya giderek  ve daha çok çocukları ile zaman geçirmektedir.

           B.Cemal ALTUNKILIÇ ;Hacettepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği Bölümünden mezun oldu. Mezun olmadan önce Ankara’da Tek Seçenek ve Yöntem Dershanesinde  çalıştı, Özel ders verdiği öğrenciler arasında Petrol  Ofisi muhasebecisinin kızı ve Ankara Emniyet Genel Müdürlüğü’nün hukuk müşavirinin oğlu da  bulunduğunu gururla belirtmeliyiz. Üniversiteden mezun olduktan sonra Nizip/Gaziantep Yahya Altınbaş Lisesi’ne öğretmen olarak ataması yapılmıştır. Daha  Sonra evlilik sebebiyle ataması  Adana'ya yapıldı. Adana’da çalıştığı kurumlar ; Ekol Dershanesi ,Kriter Dershanesi, Ceyhan Toros Gübre Anadolu Lisesi , Yüreğir Yakapınar Selahattin Afşar  Anadolu Lisesi, Seyhan Tepebağ Anadolu Lisesi  ve şu an Seyhan İhsan Sabancı Anadolu Kız Teknik ve Meslek Lisesi’nde ve Çukurova Özel  İlgi Etüt Merkezinde çalışmaya devam etmektedir. Boş kalan zamanlarda aikido, basketbol ,voleybol ,masatenisi , bilardo oynayarak  ve çocukları ile zamanını geçirmektedir.

Bilinmeyen Besleme

Read feed

Adana'da Matematik ve Geometri Öğretmenleri 05056264695
Adana'da Matematik ve Geometri Öğretmenleri 05056264695